• SŁUP SAL-5 ALUMINIOWY ANODOWANY

Symbol: 42203
kolor anodowania
1728.77
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 30 dni
Cena przesyłki 1000
Odbiór osobisty 0
dostawa rudapol 1000
Dostępność Brak towaru

Masz pytanie zadzwoń: 517 915 918

SŁUP ALUMINIOWY ANODOWANY

wysokość - 5 m

Wymiary podstawy: 224/180/8mm
Średnica zakończenia: 60mm
Wysokość słupa: 5m
Średnica przy podstawie: 120mm
Grubość ścianki słupa: 4mm
Typ fundamentu / kosza zbrojeniowego: B-50 / Z-50

image

Materiał wykonania aluminium
przy podstawie Ø 120mm
wysokość słupa (m): 5,0

image

MATERIAŁ

Stożki słupów walcowane są z rur aluminiowych z gatunku stopu aluminium EN AW-6060. Podstawy słupów tłoczone są z blachy aluminiowej z gatunku stopu aluminium EN AW-5754. Zastosowane stopy aluminium gwarantują poprawny proces zrobotyzowanego spawania, polerowania oraz wytwarzania anodowych powłok tlenkowych na produkowanych wyrobach.

TECHNOLOGIA PRODUKCJI STOŻKA

Rurę ze stopu aluminium poddaje się obróbce na nowoczesnych, specjalnie skonstruowanych urządzeniach sterowanych numerycznie. Metodą zgniatania obrotowego przekształca się rurę cylindryczną w_stożkową, uzyskując przy tym wysokie parametry wytrzymałościowe. Otrzymane stożki poddaje się szlifowaniu. Technologia oraz urządzenia do kształtowania rur chronione są w Urzędzie Patentowym patentem nr PAT-194795.

SPAWANIE PODSTAWY

Podstawa słupa oraz otrzymany stożek są spawane ze sobą na zrobotyzowanym stanowisku spawalniczym. Dzięki temu zapewniamy wysoką jakość, estetykę i powtarzalność wykonywanych połączeń spawanych.

WNĘKA

Każdy aluminiowy słup oświetleniowy posiada wnękę, w której montowane są złącza słupowe. Pokrywa wnęki wycinana jest laserem lub na specjalnie skonstruowanej pile. Przykręcona jest za pomocą śrub. Zamknięcie wnęki wyposażone jest w zaczepy (zamki) wspawane w pokrywę i wnękę. Zastosowanie wspomnianych zamków skutkuje tym, iż pokrywa dodatkowo przenosi obciążenie wynikające z warunków eksploatacji słupa.

UZIEMIENIE

Firma oferuje aluminiowe słupy oświetleniowe posiadające dwa sposoby montowania uziemienia. Zapewniają one bezpieczną i prawidłową pracę oświetlenia.

Pierwsza metoda

polega na przykręceniu przewodu uziemiającego śrubą M8 w otworze dolnego zamka wnęki. Taka lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do śruby i tym samym, pozwala na szybkie wykonanie prac montażowych i konserwacyjnych.

Druga metoda

W_tym przypadku uziemienie jest wykonywane na podstawie słupa. Polega ono na tym, iż bednarkę przykręcamy do stopy słupa za pomocą śruby M8 pobranej z wnęki słupa (OPCJA 1) i wkręcamy do otworu wykonanego w podstawie. Jeżeli zastosowana będzie OPCJA 1 to otwór pozostanie zamknięty plastikową zaślepką.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie